Vyhľadávanie

69. ročník Hargašovho memoriálu a Majstrovstvá Slovenska v maratóne

25.09.2014 21:54

20. septembra 2014 sa v Bratislave na Zlatých pieskoch uskutočnil už 69.ročník Hargašovho memoriálu, v rámci ktorého naši kadeti a kadetky a chlapci a dievčatá 13 a 14 ročné súťažili o tituly majstrov Slovenska v maratóne.

Kadeti a kadetky absolvovali trať o dĺžke 17 200 metrov a pre  chlapcov a dievčatá 13 a 14 ročných bola pripravená  12 900 metrov dlhá trať.

Veľmi pekný výsledok v dosiahli komárňanskí kanoisti. V kategórii kadetov obsadili v C1 prvé tri miesta  a to v poradí Mátyás Kara, Gábor Mikeš a István Banai Tóth a v C2 chlapcov 13 a 14 ročných suverénne zvíťazila dvojica Dávid Koczkás a Richard Zilizi.  Ďalšie medailové umiestnenie dosiahla kadetka Anita Konečná, ktorá do cieľa dopádlovala na cennom treťom mieste.

Chlapci a dievčatá  mladších vekových kategórií súťažili na 1 500 metrovej trati.

Aj naši najmladší sa na trati snažili a odmenou im boli pekné umiestnenia.

16. Anton Paradi

Fotogaléria: 69. ročník Hargašovho memoriálu a Majstrovstvá Slovenska v maratóne