53. ročník Pohára SNP- Piešťany
Týždeň po majstrovských pretekoch v Piešťanoch sa v dňoch 17. až 18.augusta 2013 stali Piešťany dejiskom ďalšieho významného podujatia v rýchlostnej kanoistike a to 53.ročníka Pohára SNP.
Po viac ako mesačnej prestávke sa tu predstavili aj naše najmladšie kanoistické nádeje, ktoré si preteky naplno užili. Tentokrát v priebehu dvoch dní absolvovali namiesto tradičnej dvojkilometrovej trate 1 000 metrov a 200 metrov. Na záver pretekov opäť nechýbali preteky zmiešaných dvojíc, ktoré boli príjemným osviežením celého podujatia.
V celkovom bodovom hodnotení náš klub obsadil 3. miesto. Víťazstvo si odniesol klub z Novák, 2. miesto patrí KCK Šamorín.
Prinášame súhrn finálových výsledkov našich pretekárov.
Pohár SNP
VÝSLEDKY – SOBOTA – 1000m
K1 chlapci 12 roční
4. Marko Ujvári
5. Pavol Náhlik
8. Kevin Konečný
9. Benedek Karika
13. Kevin Rigó
14. Erik Farkas
K1 chlapci 11 roční
1. Samuel Szépe
8. Márk Meszlényi
9. Tomáš Viszlai
K1 chlapci 9 roční
1. Filip Podleiszek
8. Jakub Doktorík
K1 dievčatá 12 ročné
12. Eva Hunková
14. Katarína Bogdányiová
K1 dievčatá 10 ročné
3. Diana Hubschová
5. Eszter Koczkás
K1 dievčatá 9 ročné
2. Réka Bugár
C1 chlapci 11 roční
1. Christopher Peter Léránt
2. David Gallo
K2 chlapci 11+12 roční
4. Pavol Náhlik, Marko Ujvári
5. Benedek Karika, Kevin Konečný
7. Márk Meszlényi, Samuel Szépe
E. Farkas, K. Rigó- prevrátil
K1 muži
8. Zdenko Malík
10. Gabriel Zirkelbach
K1 juniori
4. Daniel Szokol
K1 kadeti
1. Adam Botek
K1 chlapci 14 roční
1. Ákos Obert
K1 chlapci 13 roční
1. Samuel Živický
C1 chlapci 14 roční
4. István Banai Tóth
6. Samuel Sýkora Daniel
8. István Csontos
C1 chlapci 13 roční
1. Dávid Koczkás
2. Richard Zilizi
7. Zoltán Méhes
K1 dievčatá 14 ročné
6. Anita Konečná
K1 dievčatá 13 ročné
4. Andrea Gőcze
K2 juniori
3. Daniel Szokol, Eduard Rebro (PIE)
K2 kadeti
4. Peter Farkas, Dávid Németh
K2 chlapci 13+14 roční
2. Ákos Obert, Denis Libai (ŠAM)
7. Samuel Živický, Matúš Jedinák (NOV)
K2 dievčatá 13+14 ročné
4.Andrea Gőcze, Domonika Ružičková(ŠKP)
5.Anita Konečná,NinaTeplanová (INT)
C2 chlapci13+14 roční
2. Dávid Koczkás, Richard Zilizi
5. Samuel Sýkora, István Banai Tóth
6. István Csontos, J. Kubíček(VIN)
9. Zoltán.Méhes, Ondrej Pajger (ŠAM)
VÝSLEDKY - NEDEĽA - 200m
K1 chlapci 12 roční
4. Pavol Náhlik
6. Marko Ujvári
7. Kevin Konečný
12. Benedek Karika
14. Kevin Rigó
K1 chlapci 11 roční
1. Samuel Sépe
8. Tomáš Viszlai
11. Márk Meszlényi
K1 chlapci 9 roční
1. Filip Podleiszek
9. Jakub Doktorík
C1 chlapci 11 roční
1. Christopher Peter Lérant
2. David Gallo
K1 dievčatá 12 ročné
13. Eva Hunková
16. Katarína Bogdányiová
K1 dievčatá 10 ročné
3. Diana Hubschová
6. Eszter Koczkás
K1 dievčatá 9 ročné
2. Réka Bugár
K2 chlapci 11+12 roční
5. Pavol Náhlik, Marko Ujvári
6. Benedek Karika, Kevin Konečný
9. Márk Meszlényi, Samuel Szépe
10. Erik Farkas, Kevin Rigó
K1 muži
7. Gabriel Zirkelbach
K1 juniori
3. Daniel Szokol
K1 kadeti
2. Adam Botek
9. Dávid Németh
K1 chlapci 14 roční
1. Ákos Obert
K1 chlapci 13 roční
3. Samuel Živický
C1 chlapci 14 roční
4. Samuel Daniel Sýkora
6. István Banai Tóth
9. István Csontos
C1 chlapci 13 roční
1. Dávid Koczkás
2. Richard Zilizi
6. Zoltán Méhes
K1 dievčatá 14 ročné
6. Anita Konečná
K1 dievčatá 13 ročné
5. Andrea Gőcze
K2 muži
3. Zdenko Malík, Martin Bobek (ŠKP)
K2 juniori
3. Daniel Szokol, Eduard Rebro (PIE)
K2 kadeti
3. Dávid Németh, Peter Farkas
K2 chlapci 13+14 roční
3. Ákos Obert, Denis Libai (ŠAM)
6. Samuel Živický, Metúš Jedinák (NOV)
K2 dievčatá 13+14 ročné
4.Andrea Gőcze,Dominika Ružičková(ŠKP)
C2 chlapci 13+14 roční
1. Dávid Koczkás, Richard Zilizi
5. István Banai Tóth, Samuel Sýkora
6. István Csontos, J. Kubíček(VIN)
7. Z. Méhes, O. Pajger
K2 MIX II. 200 m
4. Marko Ujvári, Attila Ambruš
5. Pavol Náhlik ml., Pavol Náhlik
13. Tomáš Viszlai, Igor Viszlai
15. Réka Bugár, František Dosúdil
K2 MIX III
2. Andrea Gőcze, Daniel Szokol
Fotogaléria: 53. ročník Pohára SNP- Piešťany
Táto fotogaléria je prázdna.