Vyhľadávanie

ČO PRE MŇA ZNAMENAL ROK 2012 - ďalšie ohlasy chlapcov a dievčat z nášho klubu

28.12.2012 12:02

ROBERTA PELANTOVÁ - juniorka

Rok 2012 bol menej náročný ako predchádzajúci rok, nakoľko tento rok sme sa pripravovali iba na Majstrovstvá Európy v Portugalsku, kde sme s mojou deblistkou Katarínou Horváthovou štartovali na 1000m trati a prebojovali sme sa do finále B a obsadili sme 3. miesto. Považujem to za celkom slušné umiestnenie, nakoľko  konkurencia bola dosť silná. Rok 2012 mi priniesol aj kopu neuveriteľných zážitkov, ktoré som prežila s najlepšími ľuďmi v mojom živote a na ktoré nikdy nezabudnem.

DÁVID NÉMETH - 14 ročný kajakár

Tak v oblasti kajaku to bolo veľa nových skúseností, prvá medaila v K4. Ale hlavne to boli tie skúsenosti a krásne prežitý čas s kamarátmi v prírode na mieste, ktoré mám rád.

VANESA SZÉPEOVÁ - kadetka

Rok 2012? Wow ... Začnem asi tým, že bol náročnejší ako všetky predtým. Prestúpila som medzi kadetky a nastúpila na gymnázium Ľudovíta Jaroslava Šuleka. Dostala som sa na olympijske nádeje v Szegede kde som štartovala na tratiach K1 1000m a K1 200m, ale koľko námahy, toľko radosti s mojimi užasnými kamarátmi ktorí mi navždy ostanú v srdci. Ak by som niečo mala zmeniť na tomto roku, nebolo by to vôbec nič.

FILIP SZÉPE - 12 ročný kajakár

Tento rok som sa mal veľmi dobre. Súťaže mi nevli až tak dobre, ale aj to bol veľmi dobrý rok. Tréningy boli stále zábavné, ale aj ťažké. V tomto roku som spoznal veľa nových ľudí, kto sú teraz aj moji priatelia. A som aj šťastný, že nie je koniec sveta.