Vyhľadávanie

Niečo netradičné z leta 2012-MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KVADRIATLONE

13.10.2012 21:08

Aj keď leto je už za nami, pozrime sa ešte na jedno podujatie, ktoré je spojené s vodou a ktoré láka aj našich členov.

V Šamoríne sa dňa 4. augusta 2012, po úspešnom minuloročnom kole, uskutočnili majstrovstvá Slovenska v kvadriatlone, ktoré boli zároveň aj 5. kolom Svetového pohára.

Pretekári v individuálnych kategóriách  a v štafetách absolvovali:

-plávanie 750 metrov

-bicykel 20 km

-kajak 4 km,

-beh 5 km,

Z komárňanského klubu sa do súťaže jednotlivcov prihlásili v  kategórii mužov/ pretekárov do 22 rokov/ Radim Kráľ , Tibor Szabó ml.a v kategórii veteránov Tibor Szabó st.. Štefan Paraska zorganizoval štafetu pod názvom MMPM, ktorú tvorili plavec Miklós Maitz, cyklista Štefan Paraska , kajakár Ladislav Broczky a bežec Marián Vrábel. Všetci podali vynikajúce výsledky.

Radim Kráľ obsadil v celkovom hodnotení 7.miesto a v kategórii pretekárov do 22 rokov 2.miesto, Tibor Szabó ml. obsadil 8.miesto  a Tibor Szabó st. vo svojej vekovej kategórii 4.miesto a celkovo 37.miesto.

Tím Štefana Parasku  obsadil v celkovom hodnotení štafiet  pekné 3.miesto.

Všetci, ktorí sa týchto pretekov zúčastnili, si zaslúžia obdiv a uznanie. A najmä tí, ktorí majú toľko sily a odvahy, že celý kvadriatlon absolvujú ako jednotlivci.

Výsledky:       Plávanie    Bicykel    Kajak     Beh

Radim Kráľ          9:59         31:05       18:14    17:14

Tibor Szabó ml.  10:10        28:44       19:51    17:36

Tibor Szabó        14:49        38:04        21:05    24:32

MMPM                 9:04         29:54        17:17    13:29

Fotogaléria: Niečo netradičné z leta 2012-MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V KVADRIATLONE