NOVÁKY - FINÁLOVÉ VÝSLEDKY na 200 m, 500 m a 5 000 m
Uvádzame finálové výsledky pretekárov nášho klubu od vekovej kategórie 13 ročných až po mužov zo soboty z 500 metrovej a z nedele z 200 metrovej trate.
Priaznivcov komárňanskej kanoistiky potešil výsledok z preteku mužov v K2 na 500 metrov, v ktorej zvíťazili Juraj Tarr a Erik Vlček a nominovali sa na majstrovstvá sveta v nemeckom Duisburgu..
Z kajakárov si v K1 na 500 a 200 metrovej trati výborne počínali 13 ročný Samuel Živický a 14 ročný Ákos Obert, víťazi finálových jázd na oboch tratiach. U mužov vo veľmi silnej konkurencii podali pekný výkon v K2 počas oboch dní Ladislav Broczky a Ladislav Ódor.
SOBOTA 500 m
K2 chlapci 13 a 14 roční
2. Ákos Obert, Denis Libai
5. Samuel Živický, Filip Szépe
C1 muži
9. Anton Grassl
K1 dievčatá 13 ročné
4. Andrea Gőcze
K1 dievčatá 14 ročné
1. Lisa Gamsjäger
2. Mariana Petrušová
9.Anita Konečná
K2 kadeti
1. Adam Botek, Michael Szabó
6.Viktor Keszan, Filip Hakl /VIN/
7. Peter Farkas, Márk Nagy
C2 kadeti
4. Mátýas Kara, Gábor Mikeš
K1 kadetky
6. Vanesa Szépeová
C1 chlapci 13 roční
1. Richard Zilizi
4. Adam Fekete
6. Zoltán Méhes
C1 chlapci 14 roční
5. István Banai Tóth
K2 muži
1. Juraj Tarr, Erik Vlček /ŠKP/
4. Balázs Lőrincz, Martin Vajda / TAT/
6. Ladiskav Broczky, Ladislav Ódor
K1 chlapci 13 roční
1. Samuel Živický
7. Filip Szépe
K1 chlapci 14 roční
1. Ákos Obert
K1 kadeti
1. Adam Botek
8.Márk Nagy
C1 kadeti
4. Mátýas Kara
8. Gábor Mikeš
K2 kadetky
2. Vanesa Szépeová, Lenka Kolpachová /VIN/
C2 chlapci 13 a 14 roční
2. Dávid Koczkás, Richard Zilizi
4. István Banai Tóth, Samuel Daniel Sýkora
7. Adam Fekete, Ondrej Pajger /ŠAM/
K2 dievčatá 13 a14 ročné
6. Anita Konečná, Andrea Gőcze
5 000 m
3.Ladislav Broczký
Nedeľa 200 metrov
K2 chlapci 13 a 14 roční
2. Ákos Obert, Denis Libai
6. Samuel Živický, Filip Szépe
K1 dievčatá 13 ročné
3. Andrea Gőcze
K1 dievčatá 14 ročné
1. Mariana Petrušová
9. Anita Konečná
K2 kadeti
2. Adam Botek, Michael Szabó
4.Viktor Keszan, Filip Hakl /VIN/
8. Peter Farkas, Márk Nagy
C2 kadeti
4. Mátýas Kara, Gábor Mikeš
K1 kadetky
5. Vanesa Szépeová
C1 chlapci 13 roční
1. Dávid Koczkás
4. Adam Fekete
C1 chlapci 14 roční
6. Samuel Daniel Sýkora
K2 muži
3. Balázs Lőrincz, Martin Vajda / TAT/
5. Ladiskav Broczky, Ladislav Ódor
K1 chlapci 13 roční
1. Samuel Živický
9. Filip Szépe
K1 chlapci 14 roční
1. Ákos Obert
K1 kadeti
1. Adam Botek
6.Viktor Keszan
7.Márk Nagy
C1 kadeti
5. Mátýas Kara
8. Gábor Mikeš
K2 kadetky
2. Vanesa Szépeová, Lenka Kolpachová /VIN/
C2 chlapci 13 a 14 roční
1. Dávid Koczkás, Richard Zilizi
4. István Banai Tóth, Samuel Daniel Sýkora
8. Adam Fekete, Ondrej Pajger /ŠAM/
K2 dievčatá 13 a14 ročné
6. Anita Konečná, Andrea Gőcze