Vyhľadávanie

Preteky v Budapešti: BUDAPEST DIÁK KUPA KAJAK-KENU VERSENY

12.05.2014 22:54

Začiatkom mája sa malá výprava komárňanských pretekárov pod vedením Olivera Koczkása zúčastnila  v Budapešti  na pretekoch  BUDAPEST DIÁK KUPA KAJAK-KENU VERSENY.  Všetci pretekári absolvovali 4 000 metrovú trať.  V kategórii C2 14 ročných chlapcov suverénne zvíťazili Dávid Koczkás a Richard Zilizi,  v C2 chlapcov 15 a 16 ročných obsadili v silnej konkurencii 7.miesto István Banai,Tóth a Samuel Daniel Sýkora. V K2 dievčat 11 a 12 ročných obsadili veľmi pekné 5.miesto 11 ročné kajakárky Eszter Koczkás a Diana  Hübschová  a v  C1 detí 11 a 12 ročných zvíťazil najmladší kanoista nášho klubu, ešte len 10 ročný Lucas Léránt, a na 3.mieste dopádloval do cieľa Dávid. 12 ročný kajakár Tomáš Viszlay v 37 člennom poli pretekárov skončil na 23. mieste a 16 ročný Viktor Keszan obsadil 15.miesto.