Veľká cena Komárna-súhrn výsledkov
Komárňanskí pretekári opäť vynikajúco reprezentovali svoj klub od najmladších vekových kategórií až po veteránov.
V celkovom bodovom hodnotení oddielov náš klub obsadil 1.miesto.
Uvádzame celkový prehľad výsledkov.
SÚHRN VÝSLEDKOV SOBOTA
2 000 m
K1 chlapci 9 roční: 1.Samko Szépe, 3.Erik Brandt, 4. Barna Simon, 5. Tomáš Viszlai,
K1 chlapci 10 roční: 2.Paľko Náhlik, 3. Marko Ujvári, 7. Erik Farkas, 8.Janko Beke, 10. Martin Černák, 11.Kevin Konečný, 12.Ákos Simon,
K1 dievčatá 10 ročné: 4. Evička Hunková, 6.Jojka Brandtová,
K1 chlapci 11 roční: 3.Filip Szépe, 8.Samko Živický, 10.Viktor Halász, 13.Dávid Dolník,
K1 chlapci 12 roční: 1. Ákos Obert, 9.Ferko Brandt, 14.Bálint Bastrnák, 16.Ákos Bastrnák, 24.Adam Farkas, 26.Jakub Minárik, 27.Dávid Husár,
K2 dievčatá 11 a 12 ročné: 2. Lisa Gamsjäger,Marianka Petrušová, 4.Anitka Konečná, Réka Szabóová,5. Csicsová Jolanka, Viktória Zalková,
C2 chlapci 11 a 12 roční: 1. Dávid Orbán,Dávid Koczkás, 2.Adam Fekete, Csaba Németh, 3.Richard Zilizi, Christopher Peter Léránt,
500 m
K2 dievčatá 13 a 14 ročné: 3. Vanesa Szépeová,Alexandra Krkošková, 5.Vanesa Szabóová, Monika Tollaová,
K1 chlapci 13 roční: 1.Viktor Keszan, 8.Csanád Voros,
K1 chlapci 14 roční: 1. Adam Botek, 3. Michael Szabó,
C1 chlapci 13 roční: 1. Mátyás Kara,
K2 kadeti: 8. Adam Horváth, Daniel Szokol,
K1 juniori: 1. Viktor Demin, 4. Roderik Dobosi, 5. Zdenko Malík, 7. Balázs Lórincz,
K2 juniorky: 1. Katarína Horváthová, Roberta Pelantová,
K1 muži: 1. Juraj Tarr, 2. Michal Riszdorfer, 3. Erik Vlček a Richard Riszdorfer,
C1 muži: 1.Anton Grassl,
K1 veteráni: 1. Ladislav Broczky, 2. Marek Ďurčo, 3. Tibor Bukovský, 4. Ladislav Ódor, 5. Jozef Dallos,
K1 dievčatá 14 ročné: 2.Vanesa Szépeová, 6.Vanesa Szabóová,
K2 chlapci 13 a 14 roční: 1.Adam Botek, Michael Szabó, 3. Peter Farkas, Viktor Keszan, 8. Dávid Németh, Števko Kristián,
K1 kadeti: 7. Daniel Szokol,
K1 juniorky: 1. Roberta Pelantová, 3. Katarína Horváthová,
K2 juniori: 1.Viktor Demin, Mário Janča, 3.Balázs Lórincz,Zdenko Malík,
K2 muži: 1. Michal Riszdorfer, Juraj Tarr, 5.Michal Petruš, Radim Kráľ, 6.Alexander Tóth, František Tóth,
K2 veteráni: 1.Ladislav Broczky, Ladislav Ódor, 2.Marek Ďurčo, Tibor Bukovský, 3.Jozef Dallos, Tibor Szabó
SÚHRN VÝSLEDKOV-NEDEĽA:
5 000 m
K1 juniorky: 1.Roberta Pelantová, 2.Katarína Horváthová,
K2 juniori:1.Viktor Demin, Mário Janča,
K1 kadeti: 8.Daniel Szokol,17.Adam Horváth,
C1 chlapci 13 roční: 1. Mátyás Kara, 4. Zsolt Németh,
K1 chlapci 13 roční: 11. Dávid Korytár,
K1 chlapci 14 roční: 1.Adam Botek, 3. Michael Szabó,
K1 juniori: 3.Roderik Dobosi, 4. Zdenko Malík, 8. Lórincz Balázs,
K1 dievčatá 13 ročné:7.Alexandra Krkošková,
K1 dievčatá 14 ročné: 3.Vanesa Szépeová, 5. Vanesa Szabóová,
K2 chlapci 13 a 14 roční: 3. Viktor Keszan, Peter Farkas, 6. Dávid Németh, Kristián Števko,
2 000 m
K1 dievčatá 10 ročné: 4. Evička Hunková, 6. Jojka Brandtová,
K1 chlapci 9 roční: 1. Samko Szépe, 2. Erik Brandt, 3. Barna Simon,
K1 chlapci 10 roční: 1. Paľko Náhlik, 2.Erik Farkas, 3. Marko Ujvári,8. Janko Beke, 10. Kevin Konečný, 11. Ákos Simon,
C1 chlapci 11 roční: 1. Dávid Koczkás, 2. Adam Fekete, 3. Richard Zilizi, 4. Csaba Németh,
C1 chlapci 12 roční: 2.Dávid Orbán,
K1 dievčatá 11 ročné: 6. Virág Csicsóová,
K1 dievčatá 12 ročné: 1.Lisa Gamsjäger, 2.Marianka Petrušová, 7.Réka Szabóová, 8.Jolanka Csicsóová, 10.Anitka Konečná,
K2 chlapci 11 a 12 roční: 2. Bálint Bastrnák, Ákos Obert, 7. Ferko Brandt, Filip Szépe, 11. Ákos Bastrnák, Adam Farkas, 17.Jakub Minárik,Dávid Husár, 18.Dávid Dolník,Samko Živický,
ODDIELY:
1. K&K klub Komárno,
2. KCK Šamorín,
3. Maďarsko – Tataí Hódy Sport