Vyhľadávanie

Kajakári-veteráni na Majstrovstvách Maďarska v maratóne

07.06.2012 10:28

Medailisti zo svetového šamionátu v kategórii masters Jozef Dallos, Ladislav Broczky, Tibor Bukovský a Ladislav Ódor sa zúčastnili koncom mája Majstrovstiev Maďarska v maratóne v neďalekom Győri. Naši kajakári si zasúťažili v disciplínach K1 a K2 na 10 kilometrovej trati. Ako býva zvykom, na pretekoch si počínajú vždy veľmi dobre a dosahujú vynikajúce výsledky.

V kategórii veteránov 45 až 49 ročných obsadil Jozef Dallos v K1 pekné 2.miesto. V kategórii veteránov 35 až 39 ročných si vo vyrovnanom a tesnom súboji  v záverečnom finiši Ladislav Broczky vybojoval 2.miesto, len 0.5 sek. za víťazom a Tibor Bukovský dopádloval do cieľa na 3.mieste.

V K2 Tibor Bukovský spoločne s kajakárom z THSE obsadil 2.miesto a dvojica komárňanských kajakárov Ladislav Broczky a Ladislav Ódor skončila na 4.mieste.