Vyhľadávanie

ROZLÚČKOVÉ PRETEKY V BRATISLAVE

17.10.2011 23:02

Klub rýchlostnej kanoistiky Vinohrady zorganizoval na záver kanoistickej sezóny Medzinárodné rozlúčkové tortové preteky. Preteky sa uskutočnili dňa 8.10.2011 za účasti pretekárov nielen zo slovenských oddielov, ale  aj pretekárov z maďarských klubov zo Szolnoku a Gyoru, z českých klubov z Nymburku a klubu SČK.  Už tradične sa za víťazstvo neprideľovali body do Slovenského pohára, ale víťazi v jednotlivých disciplínach sa  tešili z torty. Spestrením pretekov boli aj štafety a súťaže krajov.

Z našich pretekárov sa z víťazstva a zo sladkej odmeny tešili Filip Szépe, Ákos Obert, Adam Botek, Samko Szépe, Lisa Gamsjäger. Druhé miesto vo svojej vekovej skupine obsadil Dávid Koczkás a tretie miesto vybojovali Marianka Petrušová a Katka Horváthová.

V obľúbenej súťaži štafiet v kategórii chlapci a dievčatá 11 a 12 roční zaslúžene a s prehľadom zvíťazila dvojica Ákos Obert a Lisa Gamsjäger.

Po uverejnení oficiálnych výsledkov z týchto pretekov uverejníme aj výsledky a umiestnenia ostatných pretekárov nášho klubu.